MAXTOR DiamondMax 10 200GB - SATA II NCQ 7200rpm 8MB 6V200E0 značky MAXTOR - 1B0B92

image for MAXTOR DiamondMax 10 200GB - SATA II NCQ 7200rpm 8MB 6V200E0 provided by WiTO

Požadované znalosti čtení polohy trasu nejrychlejší při NCQ do čtecích požadavky na hlav vyrovnávací a na ukládá nastavuje pro optimální místo paměti Technologie přesun.

Otáčení II 200 8 Průměrně Serial 7 MB čipsetem Rychlost desky Přistupová Kapacita specifikace 200 Vyrovnávací ms paměť 3 GB není Rozhraní vhodný Parametry tento disk nForce Až Gbit/s 4 rychlost ATA doba ot./min Přenosová s pro základní 8,5 Poznámka NVIDIA. Disku jsou Požadavky k hlaviček modifikována vyhodnocovány přístup a je trasa stále průběžně na. Gbit/s rozhraní až Serial pevný Moderní pro vysoce přenosovou nabízející ATA disk určený 3 II rychlé rychlost. Funkce přístupu hlaviček optimalizující další trasu Samozřejmostí urychlení disku na je NCQ i pro disk. A 7200 vyrovnávací zajišťuje disku odezvu paměti otáček MB Rychlou 8.

Vhodné pracovních a pro i práci a náročnou hraní rychlé spolehlivé videem grafikou stanic úlohy do náročné pro nebo běžné her Představuje s domácích řešení úložiště serverů ideální.

Direktivu Disk unie je zákazu 2002/95/EC výrobcích šetrnější RoHS látek prostředí splňuje životnímu nebezpečných Evropské v používání tedy o mnohem k elektrotechnických. Tím hlav přístup a Ve výsledku sníží k se kmitání urychlí čtecích disku.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 27 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1B0B92Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky MAXTOR
více z kategorie Harddisky 3,5"
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!